MARA BALLS
PAULI HANHINIEMEN RETKUE
BROADCAST
EMILIA SISCO WITH HELGE TALLQVIST AND HIS BAND
DIONYSIAN BAND PLAYS DOORS
ARI KIVISTÖ BAND

RYTMIRAIDE AIKATAULUT 17.8.2013

14.30 Lastenkonsertti

17.30 Portit avataan

17.45 Lättähattu saapuu

17.45 – 18.30 B-Jeaves - ulkolava
18.30 – 19.30 T. Sameli Rajala & The Real Fine Enchilada - makasiini
19.30 – 20.15 Tulevat Anopit - ulkolava
20.15 – 21.15 Dave Lindholm - makasiini
21.20 – 21.35 Suojelijan tervehdys ja rytmikiskon 2013 luovuttaminen - makasiini
21.45 – 22.15 Pirulainen - ulkolava
22.15 – 23.15 Septeto Son - makasiini
23.15 – 23.30 Arvonta - ulkolava
23.30 – 00.00 Pirulainen -ulkolava
00.00 – 01.30 Dr.Feelgood - makasiini

01.30 Lättähattu lähtee